У Лос-Анджелесі 12-річна дівчинка відкрила стрілянину в школі, є постраждалі

У поліції вважають, що стрілянина була ненавмисною. У середній школі Сал Кастро в Лос-Анджелесі 12-річна учениця 7 класу відкрила стрілянину, в результаті якої було поранено п’ятьох осіб. Поліція Лос-Анджелеса не вважає, що стрілянина була навмисною, заявив прес-секретар Джош Рубенштейн, повідомляє Los Angeles Times.

Повідомляє odessa-mama посилаючись на unian.ua.

Дівчинку заарештували за халатне поводження з вогнепальною зброєю. Читайте також Невідомий відкрив стрілянину біля школи в Орландо: поранено трьох підлітків В результаті пострілів 15-річний хлопець отримав поранення в голову, його ровесниця – в зап’ястя. Троє інших – 30-річна жінка, 11-річний хлопчик та 12-річна дівчинка – також отримали незначні травми. Лікарі кажуть, що серйозних пошкоджень у постраждалих немає.

На ранковій прес-конференції начальник охорони школи Стів Зипперман сказав, що він не знає, як дівчинка отримала доступ до зброї і пронесла його в школу, але попередив власників зброї тримати її в безпечному місці і подалі від дітей. Як повідомляв УНІАН, 22 січня в американському місті Бентон штату Кентуккі 15-річний підліток відкрив стрілянину людям, що знаходилися у школі. В результаті загинули хлопчик і дівчинка 15 років.