У Кілії оперативно працює штаб ліквідації негоди

В Кілійській райдержадміністрації постійно працює оперативний штаб з питань ліквідації негоди. 22 січня 2018 року під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації М.В. Дамаскіна пройшло позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Повідомляє сайт КІЛІЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кілійської РДА.

На теперішній час в Кілійському районі знову погіршились погодні умови. Після негоди 18.01.2018р. досі всі села та місто Вилкове залишаються без світла. Зламано більше 300 високовольтних електричних опор. В районі постійно працює 6 обласних та чотири місцеві бригади РЄМу. Канікули в школах району продовжено до 24 січня. Налагоджена взаємодія з Кілійським ТОВ «ЛАД» для постачання хлібу в села.

Районний штаб ТЕБ та НС працює цілодобово. В райдержадміністрації запроваджено чергування працівників  в приймальній до 20 години. (тел. (04843)4-26-47) Здійснюється постійний моніторинг побутових умов сімей, що знаходяться під супроводом в службі у справах дітей райдержадміністрації, центрі у справах сім’ї та молоді та центрі обслуговування одиноких громадян. В кожному населеному пункті працюють пункти обігріву. Проводиться постійний моніторинг ситуації. За результатами розгляду нагальних питань надані відповідні доручення керівникам районних служб.