Рятувальники попереджають громадян про небезпеку стихійних пляжів

Черговий профілактично-роз’яснювальний рейд провели рятувальники і поліція на стихійному пляжі біля Діорами в четвер, 20 липня. Незважаючи на вивіску “Купання заборонене!” і постійні профілактичні рейди рятувальників, стихійний пляж щодня заповнений ізмаїльчанами і гостями міста. Як стало відомо, купатися в Дунаї рятувальники заборонити не можуть, а ось попереджають про небезпеку жителів часто.

Повідомляє сайт Ізмаїл Сьогодні посилаючись на сайт головного управління ДСНС України в Одеській обасті.

«Це пов’язано з тим, що річка Дунай не відповідає вимогам другого розділу пункту 2.1 Закону України про Правила охорони життя людей на водних об’єктах. Річка Дунай не придатна для купання, оскільки її течія складає близько 1,9 метрів за секунду при дозволених 0,5 метрів за секунду. Окрім цього, при обстеженні дна акваторії узбережжя виявлено, що воно є не придатним для купання, а глибина річки складає від 3 до 8 метрів, при допустимих 1,5-1,75 метрів», – розповіла інспектор Ізмаїльського міськрайонного відділу ГУ ГСЧС України в Одеській області Наталія Гошкодер.

Так, сьогодні рятувальники і поліція розповіли відпочивальникам правила поведінки на водних об’єктах, а також роздали листівки з короткими нотатками про безпечний відпочинок на воді. Відмітимо, що такий рейд проводиться на стихійному пляжі не вперше – весь курортний сезон тут проходитимуть такі роз’яснювальні роботи. Рятувальники попереджають – купатися на стихійному пляжі біля Діорами не можна!

Джерео: Ізмаїл Сьогодні

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)