Миколай завітав до діток з Ананьїва

Святий Миколай-Чудотворець, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують. З особливим нетерпінням чекають на день пам’яті святителя діти – бо для них то означає веселе свято й подарунки.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.

Справжнім святом для дітей, вихованців Центру позашкільної освіти та виховання школярів м.Ананьєва, стало традиційне святкове театралізоване дійство «В гостях у святого Миколая». А, підготували його вихованці дитячої театралізованої студії «Теремок» Ананьївського районного Будинку культури. Досить багато повчальних та цікавих моментів було, які діти із захватом сприймали. В очах у маленьких глядачів був веселий блиск та віра в чудо.

По закінченні святкового дійства від імені голови Ананьївської районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука керівник апарату районної державної адміністрації Валерій Крижан та головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Тетяна Тимченко всім глядачам та маленьким артистам вручили солодкі подарунки з побажаннями прекрасних зимових свят, миру, спокою, злагоди та впевненості у майбутньому.